Taxi dispečing s mobilnou aplikaciou

Objavte nové možnosti.

As low as

šikovná apka

Objednajte taxík cez mobilnú aplikáciu.

Notifikacie a výpočet ceny

Informačná SMS pri každej objednávke.

Výpočet ceny zákazky priamo v aplikácií.

 

Efektivita

Komplexný systém riadenia taxislužby.

bez viazanosti

Žiadne vstupné investície.

Máte záujem o viac informácií?

Napíšte nám

Zistite viac o našich produktoch

 Objednanie vozidla je možné bez registrácie, bez vypĺňania osobných údajov.

Jednoduchá inštalácia a jednoduché užívateľské prostredie. K dispozícií štyri jazykové verzie. (EN, DE, HU, CS, SK)

Aplikácie sú s Vašim logom, značkou a cenníkom. Aplikácia automaticky sníma polohu, zákazník zadá len telefónne číslo a odošle objednávku. Celá komunikácia je zabezpečená a spĺňa GDPR požiadavky.

Aplikáciu pre zákazníka si môžete tu stiahnuť a pozrieť

Android   iOS

Zákazník dostáva SMS notifikácie ku každej objednávke, má informácie o tom, že jeho objednávka bola vybavená, vozidlo je na ceste a vozidlo čaká na mieste.

SMS obsahuje predpokladaný čas príjazdu vozidla a unikátny odkaz pre sledovanie vozidla. Zákazník po kliknutí vidí na mape taxík smerujúci na dohodnuté miesto.

Stačí zadať odkIaľ a kam potrebujete taxík a priamo v aplikácií je dostupný aj výpočet ceny jazdy. Zákazník si tak môže vypočítať cenu jazdy, až následne odoslať objednávku.

Dispečersky systém Automonitoring slúži na efektívne riadenie a prevádzku taxislužby. Jeho súčasťou sú mobilné aplikácie pre zákazníkov a dispečersky systém pre jednoduché, efektívne zadávanie a rozdeľovanie objednávok.

Komunikácia s vodičmi a zadávanie zákaziek prebieha elektronicky, v každom vozidle je mobilné zariadenie kde sa jednoducho zobrazujú informácie kde má vodič jazdu a potvrdzuje kliknutím na obrazovku.

Všetky zákazky sa automaticky ukladajú a Vy máte detailný prehľad o vodičoch, najazdených kilometroch, počte objednávok, cene…

Systém bez viazanosti a vstupných nákladov. Naším cieľom je ponúknuť riešenie, ktoré zabezpečí efektívnosť Vašej taxislužbe a pomôže v ďalšom rozvoji.

Systém neustále zdokonaľujeme a dopĺňajú sa nové funkcie podľa požiadaviek klientov.