IT služby

Prečo sme začali poskytovať služby v oblasti IT?

Pri kontakte s našimi zákazníkmi sme prišli na to, že mnoho z nich má problémy s hardwarom, operačnými systémami a firemnou sieťou. O potrebe ochrany dát (zálohovanie, synchronizácia, archivácia) a ochrane lokálnej siete už ani nehovoríme. Kedže sme schopní tieto problémy s úspechom riešiť v rámci vlastnej IT infraštruktúry, rozhodli sme sa naše služby poskytovať na zákazníckej báze.

 

O čo všetko sa vieme postarať?

1. Poradenstvo v oblasti IT. Idete kupovať hardware a software a nieste si istí, ktorý je pre Vás ten správny? Potrebujete zhotoviť a nakonfigurovať sieť? Potrebujete zefektívniť firemný informačný systém?

2. Správa PC, sietí, serverov, NAS atď. Máte už zhotovenú infraštruktúru, ale starostlivosť o ňu Vám zaberá priveľa času? Doteraz ste svojej sieti nevenovali pozornosť, ale rozvoj firmy spôsobil, že prvkov v sieti je už toľko, že v prípade jej zlyhania bude celá firma nefunkčná? Neustále Vám bráni v práci nejaká závada alebo nedostatok na Vašom PC?

3.  Kamerové systémy. Potrebujete zhotoviť nový kamerový systém? Máte kamerový systém a potrebujete upgrade, ale Vaše finančné prostriedky na túto obnovu sú značne limitované? 

4. Synchronizácia, záloha a archivácia dát. Rozmýšľali ste už nad tým, čo by ste robili, ak by ste prišli o dôležité dáta Vašej firmy? Schválne, na koľkých pevných diskoch máte odzálohované Vaše najdôležitejšie fiemné dáta? Ponúkame Vám bezpečné riešenie. Cloud backup ponúka niele zálohu Vašich dát, ale i nepretržitý prístup ku nim. Naše servery sú uložené v najmodernejších serverovniach na Slovensku. Každá informácia, ktorú si u nás odložíte bude bezpečne odzálohovaná v minimálnom počte štyri kópie, navyše je dostupná história uložených verzií.