Funkcie

Meranie spotreby

Informácie o spotrebe sa získavajú priamo z riadiacej jednotky vozidla. Pri pohľade na polohu vozidla máte údaje doplnené napríklad o stav paliva v nádrži a celkové kilometre zobrazené na palubnom počítači. Vo výkazoch nájdete prehľad o celkovej spotrebe, doplnení paliva, náhleho úbytku paliva.

Varovnou sms budete informovaný o náhlom poklese v nádrži. Viete tak kedy došlo k podozrivej zmene v nádrži.

Riadiaca jednotka vozidla poskytuje aj ďalšie zaujímavé údaje ako:

- zaťaženie motora,

- otáčky motora,

- motohodiny,

- zaťaženie na náprave,- 

- poloha plynového pedála,

- teplota motora,

- vonkajšia teplota.

 

Jednotlivé funkcie sú závislé od značky a modelu vozidla.  

GPS monitoring s meraním spotreby je vhodný pre početnejšie vozové parky kde je časovo náročné sledovať pohonné hmoty a servisné intervaly.

  

 

  

GEOhranica

Na mape si vytýčite ľubovoľnú oblasť  (domov, areál firmy, okres, krajina...). Každé opustenie alebo návrat do oblasti je zaznamenané. 

 

Najčastejšie využitie:

- podklad pre výpočet cestovných náhrad, (prejazd štátnych hraníc a čas trávený v konkrétnej krajine - celkový alebo za každých 24 hodín),

- dozor nad blízkymi, deťmi, seniormi a domácimi zvieratami,

- čas strávený na konkrétnom mieste: u zákazníka, na pracovisku...

 

Funkcia GEOhraníc ponúka viacero variácií, funkcií, nastavení, upozornení a záznamov čo zabezpečuje naozaj široké využitie.

 

  

Množstvo výkazov

Jednoducho máte k dispozícií  štatistické údaje ako:

- kniha jázd (žiadne vypisovanie, pár kliknutí a máte hotové podklady),

- spotreba, najazdené kilometre, čas pri služobnej a súkromnej jazde 

- zlúčené hlavné informácie (dátum, čas, celkové kilometre, čas jazdy - státia, priemerná rýchlosť, motohodiny),

- kontrola rýchlosti: Zadajte napríklad maximálnu (minimálnu) rýchlosť  90km/h a vidíte kde, kedy bola rýchlosť prekročená,

- hladina paliva v nádrži,

- prehľad tankovania, krádež paliva,

- celkový čas strávený v GEOhranici, mimo GEOhranice

- čas strávený v GEOhranici rozpísaný za každých 24 hod.

+ veľa ďalších užitočných výkazov z ktorých si vyberiete tie pre Vás najvhodnejšie.  

 

Výkazy je možné vytvárať automaticky za požadované časové obdobie a odosielať e-mailom. Napríklad každý pondelok dostanete nový e-mail s výkazom za predchádzajúci týždeň.

Dostupné vo viacerých formátoch (word, excel, pdf, html)

 

 

 

Identifikácia vodiča. Služobná – súkromná jazda

V prípade, že vozidlo využíva viac vodičov je možná ich identifikácia pomocou RFID alebo Dallas kľúča. Viete kto a kedy vozidlo používal, aká bola spotreba, koľko kilometrov najazdil, čas strávený jazdou a státím. Samozrejmosťou je kompletný záznam trasy a história pohybu.

 

 

 

 

Prehľad servisu a ostatných kontrol vozidla

K vozidlu sa zadá "pripomienka" k dôležitej udalosti. V základnom prehľade vidíte koľko dní, kilometrov alebo moto-hodín Vám ostáva.

Napríklad servis (výmena oleja) - ostáva 7200 Km, STK a EK - ostáva 95 dní. Môžte zadať udalosti podľa vlastného výberu: poistenie, pravidelná údržba ostatných častí vozidla, výmena náplní...

 

 

Export prejdenej trasy

História jázd a pohybu sa zobrazí na mape. Vaše údaje viete jednoducho exportovať do vybraného formátu. (GPX, KML, CSV, GSR)

Vydáte sa na dobrodružnú expedíciu, výlet, jazdu... nemusíte pracne zapisovať trasu, naše gps zariadenie máte inštalované vo vozidle, motocykli, alebo len tak vložené v batohu. Vaša prejdená trasa sa neustále ukladá a viete s údajmi ďalej pracovať. 

Trasu môžte zdieľať s priateľmi, doporučiť im zaujímavé miesta a priamo poskytnúť trasu pre ich navigáciu. Využitiu funkcie sa medze nekladú, mapujte a zdieľajte obchodné cesty, pravidelné dopravné trasy, ťažko dostupné doručovacie miesta....alebo off road výjazd, obľúbenú bežeckú trať, turistiku, bike úlet...